راهنمای خرید دوربین مداربسته

 راهنمای خرید دوربین مداربسته 
خرید دوربین مداربسته ارزان یکی از دغدغه های مهم مشتریان سیستم های نظارت تصویری می باشد. این ارزان بودن محدود به قشر خاصی از افراد نمی شود و حتی ممکن است بعضی از مشتریان که توانایی مالی خوبی هم داشته باشند در بعضی موارد تمایل به صرف پایینترین هزینه را برای این تجهیزات داشته باشند. در ادامه سعی خواهیم کرد شما را در خرید دوربین مداربسته  یاری دهیم. برای همین منظور در قالب سوال و جواب سعی کرده ایم مهمترین نکات را در انتخاب یک سیستم مداربسته ارزان قیمت به شما انتقال دهیم.
⚫️ آیا دوربین مداربسته ارزان دارای کیفیت تصویر پایین می باشد ؟
پاسخ ما به این پرسش هم می تواند مثبت باشد هم منفی که این بستگی دارد شما می خواهید سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته شما تا چه مقدار ارزان باشد. در صورت رعایت اصول و مطالعه راهنمای خرید دوربین مداربسته و گرفتن مشاوره مناسب می توانید هزینه های خود را با جایگزین کردن برندهای دوربین مداربسته متوسط و ارزان قیمت بازار کاهش دهید بدون آنکه کیفیت را قربانی کنید. اما اگر می خواهید سیستم مداربسته شما قیمت خیلی ارزانی داشته باشید مجبور خواهید شد از محصولات متفرقه و بدون نام استفاده کنید که در اینصورت حتما کیفیت تصویر و عمر مفید دستگاه خریداری شده پایین می باشد. علاوه بر این موارد به این نکته توجه داشته باشید که معمولا وقتی تمایل به تهیه دوربین مداربسته ارزان قیمت دارید, فروشنده یا مجری سیستم مداربسته برای حفظ حاشیه سود خود محصولاتی را به شما معرفی می کنند که سود آنها حفظ شود. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم از محصولاتی استفاده کنید که امکان استعلام قیمت داشته باشند نه محصولات بی نام که دارای کیفیت به شدت پایینی می باشند.
⚫️ می خواهید دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری تا چه حد ارزان باشد ؟
جواب این سوال بسیار مهم می باشد زیرا در پیاده سازی سیستم نظارت تصویری می توانیم با استفاده از دوربین های مداربسته با برندهای ارزان قیمت تر یا استفاده از محصولات متوسط بازار بخشی از هزینه ها را کاهش دهیم, ولی در صورتیکه بخواهیم سیستم مداربسته ما خیلی ارزان قیمت باشد باید از دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی با کیفیت تصویر و عمر مفید کمتر استفاده کنیم و در واقع کیفیت را فدای قیمت تمام شده نماییم.
اگر می خواهید سیستم نظارت تصویری ارزان قیمتی داشته باشید, پاسخ به ادامه پرسش ها مهم می باشد :              
⚫️ کدام سیستم مداربسته را برای کار خود انتخاب کنم؟
سیستم مداربسته در حالت کلی به دو نوع آنالوگ و تحت شبکه (IP) تقسیم می شود. دوربین های مداربسته آنالوگ سنتی قیمت خیلی پایینتری نسبت به سیستم شبکه دارند و در حالت کلی معمولا تا یک سوم ارزانتر از تجهیزات سیستم مداربسته تحت شبکه می باشند. پس در صورتیکه بخواهیم سیستم مداربسته ما ارزان باشد باید از این سیستم برای کار خود استفاده نماییم.
البته دوربین مداربسته آنالوگ کیفیت تصویر خیلی پایینتری نسبت به دوربین مداربسته IP دارند که ممکن است جوابگوی کار ما نباشد در اینصورت می توان از تکنولوژی های جایگزین مانند دوربین مداربسته AHD و HDCVI که نسل جدید دوربین های مداربسته آنالوگ می باشد استفاده کرد که قیمت آن بیشتر نزدیک به دوربین های آنالوگ سنتی می باشد.
⚫️ نصب دوربین مداربسته توسط شرکت ها یا نصابان مستقل انجام شود ؟
در صورتیکه بخواهید کار نصب دوربین مداربسته با هزینه کمتری انجام شود و پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای شما اهمیتی ندارد باید از خدمات پشتیبانی نصب این شرکت ها صرف نظر کرده و نصب سیستم مداربسته خود را به نصابان مستقل بسپارید. در این صورت هزینه ی کمتری میپردازید ولی دردسرها و مشکلات احتمالی پس از نصب را باید خودتان حل کنید و یا هزینه ی بیشتری برای رفع مشکل بپردازید.
برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
نظارت گستر ماد ایمن (نگما)
[سنندج]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : نماینده انحصاری دوربین مدار بسته PHAROS، نماینده انحصاری دوربین مدار بسته ITR، نماینده انحصاری دوربین مدار بسته ETTO، نماینده انحصاری دوربین مدار بسته OPTIC، دوربینهای مدار بسته IPو آنالوگ، سیستمهای ضد سرقت ودزدگیرITR، سیستمهای اعلام حریق، سیستمهای حضور وغیاب ZK، شبکه های کامپیوتری، ماشینهای اداری ، سیستمهای پیجررستورانی، درب های اتوماتیک و کرکره برقی، تابلو روان فول کالر و تک رنگ، UPS و استابلایزر TACOM، سلولهای خورشیدی، تجهیزات خانه هوشمند
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 087-33730222